6510 Kraków - jak wybrać kurs masażu? <p></p><div><b>Kursy masażu Kraków adresowane są do osób początkujący (I stopień) oraz osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje z zakresu masażu (II stopień). Osoby którym zależy na rozszerzeniu swoich usług oraz na podniesieniu kwalifikacji to ludzie związani z branżą medyczną, sportową i kosmetyczną.</b><br></div><div><br></div><h2><span style="font-weight: normal;">Etapy szkolenia</span></h2><div><br></div><div>Całe szkolenie podzielone jest na dwa stopnie. W czasie pierwszego stopnia kursanci poznają techniki masażu klasycznego oraz całą anatomię oraz fizjologię człowieka. Jeżeli chodzi o drugi stopień, to poszerza on wiedzę ze stopnia pierwszego oraz jest wzbogacone o dodatkowe rodzaje masaży takie jak relaksacyjny czy sportowy, wyszczuplający. Uczestnicy zostają zapoznani z metodą drenażu limfatycznego.Nasze kursy dają możliwość nauczenia się najistotniejszych aspektów dotyczących masażu.&nbsp;</div><div><br></div><h2>Gdzie można pracować kończąc nasze kursy?</h2><div><br></div><div>Osoby, które ukończyły kurs masażu mogą zacząć pracę w kilku punktach. Jakich? Mogą to być salony odnowy biologiczne, odchudzające czy kosmetyczne. Nie można zapominać o bardzo popularnych ostatnio ośrodkach SPA. Chętnie nawiążą współpracę również kluby sportowe. Ukończony kurs pozwala również na otwarcie własnej działalności gospodarczej.</div><h2><br>Jak przebiegają kursy</h2><div><br></div><div><a href="https://www.rehakursy.pl/krakow">Kursy masażu Kraków</a> realizowane są w ciągu 120 godzin zegarowych. Z czego aż 100 godzin to ćwiczenia praktyczne a 20 to część teoretyczna. Ćwiczenia są prowadzone w naszych salach szkoleniowych. Ponadto, szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra pracownicza z dużym doświadczeniem zawodowym.</div><p></p> 2017-08-17

Kraków - jak wybrać kurs masażu?

2017-08-17

Kursy masażu Kraków adresowane są do osób początkujący (I stopień) oraz osób, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje z zakresu masażu (II stopień). Osoby którym zależy na rozszerzeniu swoich usług oraz na podniesieniu kwalifikacji to ludzie związani z branżą medyczną, sportową i kosmetyczną.

Etapy szkolenia


Całe szkolenie podzielone jest na dwa stopnie. W czasie pierwszego stopnia kursanci poznają techniki masażu klasycznego oraz całą anatomię oraz fizjologię człowieka. Jeżeli chodzi o drugi stopień, to poszerza on wiedzę ze stopnia pierwszego oraz jest wzbogacone o dodatkowe rodzaje masaży takie jak relaksacyjny czy sportowy, wyszczuplający. Uczestnicy zostają zapoznani z metodą drenażu limfatycznego.Nasze kursy dają możliwość nauczenia się najistotniejszych aspektów dotyczących masażu. 

Gdzie można pracować kończąc nasze kursy?


Osoby, które ukończyły kurs masażu mogą zacząć pracę w kilku punktach. Jakich? Mogą to być salony odnowy biologiczne, odchudzające czy kosmetyczne. Nie można zapominać o bardzo popularnych ostatnio ośrodkach SPA. Chętnie nawiążą współpracę również kluby sportowe. Ukończony kurs pozwala również na otwarcie własnej działalności gospodarczej.


Jak przebiegają kursy


Kursy masażu Kraków realizowane są w ciągu 120 godzin zegarowych. Z czego aż 100 godzin to ćwiczenia praktyczne a 20 to część teoretyczna. Ćwiczenia są prowadzone w naszych salach szkoleniowych. Ponadto, szkolenia prowadzi wykwalifikowana kadra pracownicza z dużym doświadczeniem zawodowym.